Lakiernik - Bezpośrednio, Hamburg NIEMCY, 20.99 EUR/godz.
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Maas Aviation GmbH
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Czym będziesz się zajmował?

Będziesz zaangażowany w proces szlifowania, maskowania , malowania oraz polerowania samolotu.

Nasze ścieżki rozwoju pracowników są świetną okazją do nauki oraz podwyższenia swoich umiejetnosci.

WYMAGANIA:

Jeżeli masz doświadczenie w malowaniu samochodów, mebli lub konstrukcji– ZAPRASZAMY DO NAS!

OFERUJEMY:

Co oferujemy?

Otrzymasz niemiecką umowę o pracę, ubezpieczenie w najlepszym towarzystwie ubezpieczeń zdrowotnych w Niemczech wg. Magazynu  „Focus Money” , a także:

  • Stawka €20.99 brutto na początek,
  • Wewnętrzny system szkoleń daje możliwość rozwoju personalnego i finansowego,
  • Darmowe zakwaterowanie wraz z niemieckim meldunkiem, znajdujące się w pobliżu naszej firmy, dzielenie pokoju z maksymalnie 2 kolegami lub własny pokój, gdy jesteś teamleaderem i wyżej,
  • Bezpłatne Wi-Fi,
  • Bezpłatna kawa,
  • Bezpłatny transport z zakwaterowania do pracy, czas dojazdu ok. 10 minut,
  • Atrakcyjny harmonogram pracy, 30 dni w lokalizacjach (w tym krótkie przerwy), 10 dni w domu, a także dodatkowo 20 dni urlopu płatnego, plus za każde przepracowane 2 lata otrzymasz dodatkowy dzień płatnego urlopu,
  • Perspektywa kariery w firmie o zasięgu globalnym, dzięki naszym rozmiarom i lokalizacjom istnieją wspaniałe możliwości rozwoju,
  • Przejrzysty model wynagrodzeń oparty na rozwoju umiejętności i ocenie, sam decydujesz o swoim awansie,
  • Większość ekipy z Polski, nie wymagamy znajomości języka obcego.

Jesteś ciekawy jak to wygląda? Znajdź Maas Aviation na YouTube.

Zapraszamy do kontaktu:

Michał +4915157513531 (tel. lub WhatApp)

Adrianna +49 151 299 07888 (tel. lub WhatsApp)

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

91 373
16 776