Lakiernik
  • Buszewo
Lakiernik
wielkopolskie, Buszewo, wielkopolskie, Polska
GENPOWER SP Z O O
16. 4. 2024

Firma GENPOWER zajmuje się profesjonalną obsługą klienta obejmującą doradztwo w zakresie doboru, projektowania, produkcji, sprzedaży i wynajmu agregatów prądotwórczych. Naszym klientom zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Genpower jest także autoryzowanym dealerem koncernu Cummins Inc.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac lakierniczych zgodnie ze specyfikacją
  • dbałość o utrzymanie maksymalnej jakości wykonywanych prac
  • troska o stan wykorzystywanych narzędzi i urządzeń

Wymagania:

  • szanowania czasu pracy
  • rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • doświadczenia w zawodzie

Oferujemy:

  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca wielkopolskie
  • Lakiernik wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864