Lakiernik
  • Świdnik
lakiernik
Świdnik, Świdnik, Lubelskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Posiadasz umiejętności manualne, a precyzja to twoje drugie imię? Lakierowanie i malowanie powierzchni jest czymś co chciałbyś robić w przyszłości?

świetnie się składa! obecnie do jednej z firm na terenie Świdnika poszukujemy pomocnikalakiernika!

Oczekujemy

  • wykształcenie min. zawodowe, techniczne
  • doświadczenie na stanowisku lakiernika min. 1 rok
  • wymagamy praktycznego doświadczenia z malowaniem drobnych elementów samochodowych/elementów laminatu
  • mile widziana wiedza z zakresu aplikacji w systemie mokro na mokro z wykorzystaniem elektrostatyki i metod konwencjonalnych
  • umiejętności manualne i dbałość o szczegóły
  • precyzja w wykonywaniu zadań
  • wysoka estetyka pracy
  • dobra organizacja pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę stałą bezpośrednio u klienta (3 miesięczny okres próbny, a później umowa na czas określony)
  • wynagrodzenie do 6300 zł brutto - w zależności od Twojego doświadczenia
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14 (możliwe przejście w system 2 zmianowy)
  • praca w profesjonalnej lakierni na hali przemysłowej
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju w strukturach fabryki
  • kompleksowe szkolenia
  • benefity - karta multisport, opieka medyczna oraz do 50% zniżki na klasyczny pakiet cyfrowego Polsatu (Internet, telewizja, telefon)

Zadania

  • aplikacja podkładów i lakierowanie wykończeniowe zgodnie z procedurami
  • praca z elementami drobnymi w kabinach lakierniczych z użyciem pistoletów lakierniczych
  • przygotowanie powierzchni do lakierowania (szlifowanie, odtłuszczanie, zabezpieczanie wybranych powierzchni i miejsc przed zamalowaniem)
  • sporządzenie mieszanki lakierniczej zgodnie z instrukcją
  • obsługa urządzeń lakierniczych
  • wizualna kontrola jakości

  • Praca Świdnik
  • Lakiernik Świdnik
  • Lakiernik Świdnica
  • Świdnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448