LAKIERNIK
  • Kajetanów
LAKIERNIK
świętokrzyskie, Kajetanów, świętokrzyskie, Polska
KH-KIPPER Sp. z o.o.
22. 5. 2024

Dołącz do zespołu tworzącego KH-Kipper Sp. z o.o. – lidera w produkcji zabudów na samochody ciężarowe. Jesteśmy firmą z 25-letnim stażem. Poszukujemy osób do pracy na lakierni.

LAKIERNIK

Obowiązki

  • Przygotowanie produktów po śrutowaniu do lakierowania.
  • Lakierowanie produktów zgodnie z technologią i procedurami obowiązującymi na lakierni.
  • Wykonywanie poprawek i zaprawek lakierniczych produktów po kontroli jakości.
  • Dokumentowanie wykonanych prac zapisami i pomiarami grubości powłok na protokołach KJ.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie przy wykonywaniu prac lakierniczych oraz praktyka w lakierowaniu pompami lakierniczymi WAGNER’a.
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych prac.
  • Gotowość do pracy w systemie trzy zmianowym.

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy.
  • Możliwość przystąpienia do opieki medycznej.
  • Pakiet socjalny ("wczasy pod gruszą", dodatkowe benefity z ZFŚS, karta MULTISORT)
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na preferencyjnych warunkach

  • Praca świętokrzyskie
  • Lakiernik świętokrzyskie
  • świętokrzyskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509