Lakiernik
  • Wymysłowice
Lakiernik
kujawsko-pomorskie, Wymysłowice, kujawsko-pomorskie, Polska
Sanplast S.A
13. 9. 2024

Sanplast to wiodący producent kabin prysznicowych oraz wanien w Polsce. Przez ponad 40 lat działalności nieustannie się rozwijaliśmy. Staliśmy się synonimem produktów najwyższej jakości. Dziś oferujemy swoim Klientom ogromny wachlarz możliwości. Produkujemy kabiny prysznicowe, brodziki, wanny, obudowy oraz wanny z hydromasażem. Stawiamy na rozwiązania praktyczne, tradycyjne, ale nie brakuje również pomysłów niestandardowych. SANPLAST jest dziś marką rozpoznawalną, liczącą się w branży. Wyznaczamy trendy.  Jesteśmy przekonani, że dobry zespół jest gwarantem naszego sukcesu. Jeżeli stawiasz na własny rozwój, pragniesz poszerzać swoje kwalifikacje, jesteś nastawiony na naukę i wiedzę,  dołącz  do naszego zespołu specjalistów oraz  ekspertów  i  zostań naszym pracownikiem! APLIKUJ już teraz!!!

Lakiernik

Obowiązki

  • szlifowanie, szpachlowanie i przygotowywanie powierzchni do lakierowania,
  • lakierowanie części samochodowych i wyrobów produkcyjnych,
  • dobór odpowiedniej technologii oraz materiałów,
  • dbałość o należyty stan techniczny sprzętu i powierzonego mienia,
  • przestrzeganie obowiązujących standardów wewnętrznych i zewnętrznych.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
  • umiejętność doboru lakierów i lakierowania lakierem wodno-rozcieńczalnym,
  • znajomość technologii napraw lakierniczych,
  • dokładność, sumienność, odpowiedzialność, uczciwość,
  • umiejętności organizacji pracy i samodyscyplina.

Oferujemy

  • stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowa o pracę,
  • mocne wsparcie doświadczonego zespołu.

  • Praca kujawsko-pomorskie
  • Lakiernik kujawsko-pomorskie
  • kujawsko-pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836