Lakiernik – Szlifierz Meblowy
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Sunreef Venture S. A.
1. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Opis stanowiska
  • Aplikacja lakierów podkładowych.
  • Metoda natryskowa na elementach płaskich jak również i bryłach.
  • Dbanie o czystość i porządek na swoim stanowisku pracy.
  • Dbałość o powierzone narzędzia będące mieniem firmy.

Wymagania
  • Zdolności manualne.
  • Znajomość podstaw obsługi pistoletów lakierniczych oraz aplikacji lakierów dwuskładnikowych (poliuretan, poliester, epoksyd).
  • Dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • Obsługa podstawowych narzędzi szlifierskich (szlifierki mimośrodowe).
  • Praca z papierem ściernym.
  • Szlifowanie elementów przed i po lakierowaniu.

Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / kontrakt B2B.
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (płatne extra 50% i 100% do podstawy).
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc.
  • Darmowy dojazd z Elbląga.
  • Prywatna opieka medyczna Luxmed za 1zł/mc.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • Premia za polecenie pracownika (500-1000 PLN).

  • Praca Gdańsk
  • Szlifierz Gdańsk
  • Lakiernik Gdańsk
  • Lakiernik Pruszcz Gdański
  • Lakiernik Nowy Dwór Gdański
  • Lakiernik Starogard Gdański
  • Lakiernik gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080