Ładowacz śmieciarki HOLANDIA! BEZ JĘZYKA
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
247drive
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Ładowacz śmieciarki
Jednym z naszych głównych klientów produkcyjnych jest firma, która zapewnia rozwiązania w zakresie transportu, wynajmu dźwigów, pojemników na odpady, recyklingu i materiałów budowlanych.
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko „Ładowacz śmieciarki”
Lokalizacja: Son / Veldhoven
Obowiązki
- Zapewnienie terminowej zbiórki odpadów komunalnych i materiałów nadających się do recyklingu, znajdujących się w workach (czasem też luzem) przy krawężniku
- Opróżnienie pojemników na odpady do śmieciarki i umieszczenie ich z powrotem w miejscu, z którego zostały zabrane
- Praca zgodnie z zasadami, procedurami i instrukcjami bezpieczeństwa
- Praca na zewnątrz
Wymagania dotyczące stanowiska
-Podstawowa znajomość języka angielskiego
-Sprawność fizyczna (praca na zewnątrz, wymagająca siły– przenoszenie ciężkich pojemników z odpadami, etc.)
Oferujemy
-Stawka godzinowa: € 13,85 brutto/godzina (przez pierwsze 3 miesiące)
-Gwarantowana podwyżka do: €14,45 brutto/godzina
-Kontrakt holenderski
-Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo (około € 350- 380 netto)
-Pieniądze wakacyjne (8,3%) oraz płatny urlop (25 dni w roku)
-Ubezpieczenie zdrowotne
-Program emerytalny
-Dodatek kilometorwy na dojazdy do/z pracy
-Zakwaterowanie

  • Praca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648