Laborantka Zmianowa / Laborant Zmianowy
  • Rudniki, k. Częstochowy, Cementownia Rudniki
śląskie, Rudniki, k. Częstochowy, Cementownia Rudniki, śląskie, Polska
CEMEX Polska Sp. z o.o.
19. 9. 2024

Miejsce pracy: Cementownia Rudniki (Rudniki k. Częstochowy, gmina Rędziny)

Twoje zadania na stanowisku:

  • Wykonywanie badań fizycznych cementów i spoiw,

  • Pobieranie prób surowców, paliw, półproduktów, cementów i spoiw,

  • Przygotowanie prób do badań fizyko-chemicznych,

  • Wykonywanie badań chemicznych metodami klasycznymi, analiz XRF i XRD,

  • Nadzór i monitorowanie parametrów pracy analizatora online z laboratorium (program sterujący),

  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej i zapisów,

  • Sterowanie procesem produkcji i jakości zgodnie z ustalonymi zasadami jakościowymi.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie (wykształcenie wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem),

  • Doświadczenie w pracy w laboratorium będzie mile widziane,

  • Podstawowa znajomość zasad obsługi urządzeń laboratoryjnych,

  • Znajomość obsługi komputera i programów pakietu MS Office,

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym (praca zmianowa),

  • Dokładność podczas wykonywania badań,

  • Sumienność i rzetelność w opracowywaniu danych,

  • Gotowość do pracy zespołowej.

Co możesz zyskać?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat z firmą zewnętrzną.
  • Pakiet świadczeń dodatkowych oraz benefitów (opieka medyczna, karta rekreacyjno-sportowa, ubezpieczenie na życie).
  • Pracę w firmie, która przestrzega zasad i standardów BHP.

  • Praca śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584