Laborantka
  • Bydgoszcz
Laborantka
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
20. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Laborantka

Zakres obowiązków

- Kontrola procesu produkcyjnego pod względem spełnienia wymagań jakościowych,- Przygotowanie dokumentacji niezbędnej do realizacji produkcji (receptur, kart kontroli w toku produkcji)- Kontrola surowców, półproduktów w cyklu produkcyjnym – ocena organoleptyczna i mikrobiologiczna,- Pobieranie próbek i wykonywanie badań surowców i opakowań,- Kontrola wyrobu gotowego – ocena organoleptyczna i mikrobiologiczna,- Przestrzeganie polityki jakości i wymagań systemu zarządzania jakością wg IFS/BRC

Wymagania

- Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane: technolog żywności, mikrobiolog;- Umiejętności wykonywania posiewów mikrobiologicznych;- Aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna;- Umiejętność pracy w zespole;- Mile widziana znajomość z dziedziny mikrobiologii i jakości, produkcji żywności

Oferujemy

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą (pierwsza umowa na okres próbny 3m-ce);- Praca na dwie zmiany, od poniedziałku do piątku;- Wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna;- Dostęp do świadczenia z ZFŚS;- Pełne wdrożenie i pomoc w pierwszym okresie pracy- Możliwość rozwoju, nauki i poszerzania uprawnień

  • Praca Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584