Laborant w dziale kontroli jakości
  • Łańcut
Łańcut, Łańcut, podkarpackie, Polska
ROS-SWEET Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • kontrola jakości surowców wraz z dokumentacją
  • prowadzenie działań kontrolnych jakości półproduktów i wyrobów (pobieranie próby w obszarze
  • produkcji, przeprowadzanie analizy podczas bieżącej produkcji)
  • wykonywanie badań fizykochemicznych, analiza i przygotowanie raportów
  • optymalizacja procesów produkcyjnych pod kątem standardów jakościowych
  • nadzór nad właściwym funkcjonowaniem wdrożonego systemu jakości

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, kierunek technologia żywności lub powiązane
  • doświadczenie w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość zagadnień z zakresu systemów GMP, GHP, HACCP, BRC
  • umiejętność posługiwania się urządzeniami kontrolno-pomiarowymi i aparaturą laboratoryjną
  • umiejętność logicznego myślenia i wyciągania wniosków
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne, dokładność i rzetelność
  • umiejętność pracy wielozadaniowej i samodzielność w podejmowaniu decyzji

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • profesjonalne wdrożenie do pracy i indywidualne podejście do planowania kariery
  • dodatkowe benefity w postaci ubezpieczenia grupowego oraz karty Multi Sport
  • ciekawą pracę, samodzielne i rozwojowe zadania

  • Praca Łańcut
  • Łańcut - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563