Laborant / Laborantka Zmianowy
  • Rudniki, Cementownia Rudniki
śląskie, Rudniki, Cementownia Rudniki, śląskie, Polska
CEMEX Polska Sp. z o.o.
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Umowa na zastępstwo

Miejsce pracy: Cementownia Rudniki (gmina Rędziny koło Częstochowy)

Główne zadania

  • Wykonywanie badań fizycznych cementów i spoiw,
  • Pobieranie prób surowców, paliw, półproduktów, cementów i spoiw,
  • Przygotowanie prób do badań fizyko-chemicznych,
  • Wykonywanie badań chemicznych metodami klasycznymi, analiz XRF i XRD,
  • Nadzór i monitorowanie parametrów pracy analizatora online z laboratorium (program sterujący),
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej i zapisów,
  • Sterowanie procesem produkcji i jakości zgodnie z ustalonymi zasadami jakościowymi.

Wymagania formalne

  • Wykształcenie średnie (wykształcenie wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem),
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium będzie mile widziane,
  • Podstawowa znajomość zasad obsługi urządzeń laboratoryjnych,
  • Znajomość obsługi komputera i programów pakietu MS Office,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym (praca zmianowa).

Oczekiwania interpersonalne

  • Dokładność podczas wykonywania badań,
  • Sumienność i rzetelność w opracowywaniu danych,
  • Gotowość do pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo,
  • System premiowy,
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych oraz benefitów (m. in. pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej Rodziny, karta rekreacyjno-sportowa, dostęp do platformy benefitowej oraz szkoleniowej i wiele innych),
  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu.
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia.

  • Praca śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322