Laborant/Laborantka ds. kontroli jakości
  • Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Pro-Flex S.A.
28. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

- kontrola surowców do produkcji - folii do zadruku oraz laminacji

- bieżąca kontrola produkcji - druk metodą fleksograficzną, laminacja, cięcie

- obsługa urządzeń laboratoryjnych typu: zgrzewarka, maszyna wytrzymałościowa, waga, chromatograf gazowy, grubościomierz itp.

- identyfikacja i rejestracja wyrobów niezgodnych

- wystawianie dokumentów jakościowych

Nasze wymagania

- bardzo dobre widzenie barw

- wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane kierunki; poligrafia, technologia

żywności, chemia, technologia tworzyw sztucznych, inżynieria produkcji

- książeczka Sanepid

- dokładność, zaangażowanie, spostrzegawczość, dyspozycyjność

- zdolności analityczne

- mile widziane doświadczenie w Laboratorium produkcyjnym

To oferujemy

Dział Kontroli Jakości pracuje 7 dni w tygodniu przez 24 godziny.

Grafik zatrudnionego Pracownika będzie wyglądał następująco: dwa dni pierwsza zmiana (6.00-18.00), dwa dni wolne, dwa dni druga zmiana (18.00-6.00) ,dwa dni wolne.

Oferujemy:

- umowę o pracę

- pracę w szybko rozwijającej się firmie

- możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

- pakiet medyczny

  • Praca Ożarów Mazowiecki
  • Ożarów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392