Laborant/Laborantka ds. kontroli jakości
  • Wiktorów
mazowieckie, Wiktorów, mazowieckie, Polska
Angel Bio Sp. z o.o.
11. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie inspekcji i testów surowców, komponentów oraz produktów końcowych.
  • Współpraca z zespołami produkcyjnymi w celu zapewnienia terminowych inspekcji, testów i pomiarów.
  • Współpraca z innymi działami, takimi jak inżynieria i zaopatrzenie, w celu rozwiązania problemów związanych z jakością.
  • Zapewnienie zgodności z odpowiednimi normami jakości, przepisami i specyfikacjami.
  • Dokumentowanie i prowadzenie dokładnych rejestrów działań związanych z kontrolą jakości, wyników testów oraz inspekcji.
  • Generowanie raportów jakości i komunikowanie wyników zainteresowanym stronom.
  • Identyfikowanie i zgłaszanie niezgodności, odchyleń i problemów jakościowych.
  • Współpraca z zespołami międzydziałowymi w celu wdrażania działań korygujących i zapobiegawczych.
  • Utrzymywanie i aktualizowanie dokumentów dotyczących kontroli jakości, procedur oraz instrukcji roboczych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne w dziedzinie: Zarządzanie Jakością, Zarządzanie i inżynieria produkcji lub pokrewnej.
  • Znajomość metodologii, narzędzi i technik kontroli jakości.
  • Zrozumienie wymagań regulacyjnych i zasad zgodności.
  • Średniozaawansowany poziom znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (B2).
  • Doskonałe umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów.
  • Wysoka dbałość o szczegóły i dokładność w analizie danych oraz dokumentacji.
  • Efektywne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, umożliwiające współpracę z zespołami międzydziałowymi.
  • Znajomość pakietu Office365.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie rosnące wraz ze wzrostem umiejętności.
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej.
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.
  • Premie dodatkowe oraz prezenty świąteczne.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.
  • Pracę w bezpiecznie zorganizowanym otoczeniu i przyjazną atmosferę.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584