Laborant / Laborantka
  • Chrzanow
Chrzanów, Chrzanow, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Dr Green Sp. z o.o.
24. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kontrolę jakości surowców oraz gotowych produktów,

  • opracowywanie nowych produktów i ich wdrażanie,

  • sporządzanie dokumentacji technicznej,

  • wykonywanie analiz chemicznych i pomiarów fizykochemicznych (ASA, XRF, analizy spektrofotometryczne),

  • nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym w laboratorium,

  • opracowanie wyników badań i sporządzanie raportów.

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, najlepiej kierunkowe (chemia, technologia chemiczna, biologia, biotechnologia, technologia żywności lub pokrewne),

  • umiejętności analityczne,

  • doświadczenie w pracy w laboratorium,

  • biegła obsługa komputera,

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność i dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • pracę w innowacyjnej polskiej firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • szkolenie wdrażające, które pozwoli poznać asortyment i warunki funkcjonowania firmy,

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki zdrowotnej Medicover,

  • Możliwość skorzystania z kart Medicover Sport- w tym dla członków rodziny,

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

  • Praca Chrzanów
  • Chrzanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192