Laborant/Laborantka
  • Stara Biała
Stara Biała, Stara Biała, Mazowieckie, Polska
STALMECH
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:
Kontrola parametrów fizykochemicznych procesu przygotowania powierzchni przed malowaniem.
Wykonywanie testów mechanicznych badając jakość wytwarzanych powłok proszkowych
Prowadzenie rejestrów kontroli jakości
Nasze wymagania:
Wykształcenie min. średnie
Podstawowa wiedza z zakresu chemii analitycznej
Umiejętność obsługi sprzętu stosowanego w laboratorium
Dobra znajomość MS Office
Doświadczenie w pracy na malarni proszkowej będzie dodatkowym atutem
Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
To oferujemy:
Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Niniejszym informujemy, iż Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest STALMECH Bogumił Księżakowski z siedzibą w Nowa Biała 33, 09-411 Biała. Ponadto, informujemy, że: 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez STALMECH w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na w/w stanowisko, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (tj. art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych). 2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby rekrutacji na ww. stanowisko. 3. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. 4. Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem. 5. Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 6. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. 7. Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

  • Praca Stara Biała
  • Stara Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851