Laborant ds. badań wytrzymałościowych
  • Zawiercie
Zawiercie, Zawiercie, śląskie, Polska
CMC Poland Sp. z o.o.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie prób do wykonywania badań wytrzymałościowych oraz technologicznych
  • Wykonywanie badań wytrzymałościowych (statyczna próba rozciągania, badanie wytrzymałości na obciążenia cykliczne, badania wytrzymałości zmęczeniowej)
  • Wykonywanie badań technologicznych (zginanie, odginanie, pomiar użebrowania, pomiar masy)
  • Prowadzenie dokumentacji wyników pomiarów (średnicy, owalności, grubości i szerokości) i sporządzanie raportów z badań pomiarów

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie
  • Wiedza dotycząca badań wytrzymałościowych i technologicznych
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, czujnik zegarowy)
  • Umiejętność sporządzania raportów z badań
  • Znajomość obsługi komputera (Pakiet MS Office: Outlook, Excel, Word)
  • Umiejętności manualne
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i umiejętności organizacyjne
  • Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu
  • Umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w CMC Poland Sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę - stała praca w stabilnej międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Praca od zaraz
  • 4-brygadowy system pracy
  • Dostęp do szerokiego katalogu oferowanych kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Prywatną opiekę medyczną w programie Medicover, z własną przychodnią przyzakładową dla pracowników i ich rodzin, zlokalizowaną w Zawierciu
  • Dofinansowanie w programie sportowym do karty MultiSport
  • Korzystne warunki ubezpieczenia na życie w pakiecie grupowym
  • Bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, karty przedpłacone dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Mikołaja, pożyczki)

  • Praca Zawiercie
  • Zawiercie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075