Laborant do zespołu pracowni badań gazów i pyłu kopalnianego
  • Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębie-Zdrój, Jastrzębie-Zdrój, śląskie, Polska
Centralne Laboratorium Pomiarowo-Badawcze Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Wykonywanie oznaczeń w zakresie próbek gazów, pyłu kopalnianego oraz próbek węgla kamiennego
  • Nadzór nad wyposażeniem pomiarowo-badawczym,
  • Realizowanie procedur postępowania laboratoryjnego oraz dokumentów wymaganych przez systemy zarządzania i regulowanych przepisami prawa,

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie chemiczne, ochrona środowiska, techniczne lub ogólne zawodowe,
  • Dyspozycyjność
  • Samodzielność w trakcie realizacji zadań oraz otwartość do współpracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień systemowych z obszaru wymagań norm PN-EN ISO/IEC 17025/ PN-EN ISO 9001.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagradzania,
  • Pracę w nowoczesnej  oraz stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • System szkoleń oraz możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji.

  • Praca Jastrzębie-Zdrój
  • Laborant Jastrzębie-Zdrój
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Jastrzębie-Zdrój
  • Specjalista ds. kadr i płac Jastrzębie-Zdrój
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Jastrzębie-Zdrój
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Jastrzębie-Zdrój
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Jastrzębie-Zdrój
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Jastrzębie-Zdrój
  • Jastrzębie-Zdrój - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246