Laborant do działu jakości
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

PoszukiwanyTechnik/Laborant do działu jakości

Posiadasz już pierwsze doświadczenie wpracy laboratoryjnej? Odbywałeś/aś praktyki w laboratorium? U nas możesz rozwinąć swoje umiejętności oraz wiedzę!

Podejmij pracę w renomowanej firmie we Wrocławiuod zaraz

Lokalizacja: ul. Kowalska 143, Wrocław (Psie Pole)

Oczekujemy

  • wykształcenia kierunkowego (np. biotechnologia, chemia i pokrewne) oraz doświadczenia lub odbytych praktyk zawodowych
  • umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego
  • gotowości do pracy zmianowej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • pracę zmianową od poniedziałku do piątku -> wolne weekendy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do opieki medycznej, karty sportowej, prywatnego ubezpieczenia)

Zadania

  • weryfikacja produktu gotowego, półproduktu i surowca do wyrobu
  • przeprowadzanie kontroli jakości, testów i badań laboratoryjnych
  • nadzór nad sprzętami kontrolno-pomiarowymi
  • przeprowadzanie audytów procesu i produktu

  • Praca Wrocław
  • Laborant Wrocław
  • Kontroler jakości Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696