Laborant
  • Bieruń
Laborant
Bieruń, Bieruń, śląskie, Polska
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu
27. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

OSM Bieruń to firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, tworzy najwyższej jakości produkty mleczarskie dla branży cukierniczej, piekarskiej i gastronomii. Obecnie jest to zakład o europejskim standardzie posiadający nowoczesne linie technologiczne do produkcji serów oraz produktów UHT.

Opis stanowiska
  • wykonywanie badań oceny organoleptycznej, fizyko-chemicznej i mikrobiologicznej surowca, półproduktów, wyrobu gotowego, opakowań, dodatków spożywczych
  • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej

Wymagania
  • wykształcenie średnie/wyższe: mile widziane: technologia żywności, chemia, mikrobiologia, kierunki pokrewne
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wiedza na temat systemów jakości żywności HACCP, IFS/BRC
  • dobra znajomość oprogramowania komputerowego w zakresie aplikacji biurowych
  • otwartość na zmiany i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z ludźmi (praca zespołowa)
  • dobra organizacja pracy, rzetelność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym również w weekendy

Oferujemy
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • prywatna opieka medyczna
  • bogaty pakiet socjalny
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • pracę w systemie zmianowym
  • długotrwałą współpracę i stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę z wysokiej klasy sprzętem laboratoryjnym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ciekawe wyzwania zawodowe
  • bardzo dobrą i profesjonalną atmosferę pracy

  • Praca Bieruń
  • Bieruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551