Laborant
  • Gliwice
Laborant
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujesz pracy na stanowisku laboranta?

Posiadasz wykształcenie kierunkowe- chemiczne, wiedzę i praktyczne doświadczenie w przeprowadzaniu badań? Trafiłeś/aś idealnie!

Wyślij nam swoje zgłoszenie a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy ofertę pracy!

Oczekujemy

  • wykształcenia o profilu chemicznym
  • doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
  • praktycznej wiedzy i umiejętności w zakresie przeprowadzonych badań

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na czas określony (w pełni oskładkowana umowa, z naliczającym się płatnym urlopem)
  • wynagrodzenie podstawowe 30 zł brutto/h
  • premię miesięczną do 12%
  • pracę od zaraz w systemie równoważnym (7-19; 19-7)
  • szybki proces rekrutacji
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • możliwość skorzystania programu Randstad Plus- m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa

Zadania

  • oznaczanie parametrów produktów na linii produkcyjnej (m.in.
    długość, szerokość, grubość, masa, gęstość, średnica)
  • oznaczanie parametrów produktów w laboratorium (m.in.
    współczynnik przewodzenia ciepła, wytrzymałość na rozciąganie,
    zawartość substancji organicznych, nasiąkliwość, zawartość suchej
    masy żywicy, poziom fasonera)
  • ewidencjonowanie wyników przeprowadzonych badań

  • Praca Gliwice
  • Laborant Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889