Laborant
  • Kielce
Laborant
Kielce, Kielce, świętokrzyskie, Polska
Komagra Sp z oo
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Komagra Sp z oo - {{offer.position}

Laborant

Lokalizacja
Kielce
Pracodawca
Dodano
13.06.2024
Numer referencyjny
7767_5750

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Wykonywanie analiz jakościowych rzepaku.

• Odpowiedzialność za prawidłowe składowanie surowców.

• Pobieranie prób do badania.

• Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej zgodnej z obowiązującymi przepisami oraz zasadami.

• Zabezpieczenie wtórnika surowca z dostawy.

CZEGO OCZEKUJEMY?

• Wykształcenie min. średnie, mile widziane o profilu laboratoryjnym lub w zakresie technologii żywności.

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

• Podstawowej znajomości zagadnień w zakresie gospodarki magazynowej oraz umiejętności wykonywania analiz laboratoryjnych.

• Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, sumienności, dokładności.

• Mile widziana znajomość zasad HACCP, GHP i GMP i procesów produkcyjnych będzie dodatkowym atutem.

• Aktualnej książeczki sanepidu.

CO OFERUJEMY?

• Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

• Ciekawą, pełną wyzwań pracę.

• Narzędzia niezbędne do pracy.

• Miłą atmosferę.

Producent oleju rzepakowego, firma KOMAGRA Sp. z o. o., w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

  • Praca Kielce
  • Laborant Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064