Laborant
  • Pajęczno
Laborant
Pajęczno, Pajęczno, łódzkie, Polska
HSS Work Sp. z o.o.
11. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Laborant

Obowiązki

  • pobieranie próbek do badań
  • przeprowadzanie badań fizyko-chemicznych i analiza wyników
  • kontrola sprawności wyposażenia pomiarowego
  • prowadzenie w systemie rejestracji przeprowadzanych pomiarów i wyników
  • prowadzenie archiwum prób kontrolowanych materiałów
  • sprawdzanie czy używane do produkcji komponenty spełniają wewnętrzne standardy jakościowe

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (kierunek chemia lub pokrewne: biotechnologia, ochrona środowiska, analityka medyczna)
  • ogólna znajomości technik i urządzeń laboratoryjnych (m.in.: chromatograf gazowy, cieczowy; spektrofotometr UV/VIS; automatyczne urządzenia do miareczkowania; gęstościomierze; refraktometr itp.)
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność obsługi komputera – Word, Excel, MS Outlook
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (4500-4700 zł brutto miesięcznie)
  • premie
  • bezpłatny transport z: Piotrkowa, Radomska, Pajęczna, Rząśni, Sulmierzyc, Szczercowa i Bełchatowa
  • dodatek nocny
  • pracę od pn do pt w systemie 3 zmianowym 8h (7-15, 15-23, 23-7)
  • dofinansowanie do obiadów
  • ubezpieczenie na życie/prywatna opieka medyczna
  • paczki świąteczne

  • Praca Pajęczno
  • Pajęczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157