Laborant | Wszystkiego Cię nauczymy | Ostrołęka | od zaraz |
  • Ostrołęka
Ostrołęka, Ostrołęka, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko Laboranta

Miejsce pracy: Ostrołęka

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie próbek papieru
  • Wysyłka próbek do klientów
  • Wykonywanie badań i pomiarów laboratoryjnych
  • Opracowywanie wyników badań i ich rejestracja w systemie
  • Obsługa systemów

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Chęć do pracy i zdobywania wiedzy
  • Komunikatywność
  • Odpowiedzialność za powierzone obowiązki

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z Gi Group
  • Wynagrodzenie 4400 zł brutto
  • Rozpoczęcie pracy od października 2024
  • Praca jednozmianowa
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w obszarze laboratoryjnym
  • Długofalową współpracę

Więcej informacji pod numerem tel. +48 508 000 909

  • Praca Ostrołęka
  • Ostrołęka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567