Laborant/-tka
  • Tczew
Tczew, Tczew, pomorskie, Polska
Crebonit Coatings Sp. z o.o.
17. 4. 2024

Do firmy specjalizującej się w produkcji farb przemysłowych poszukujemy osoby na stanowisko laboranta/-tki.

Obowiązki

  • - dostosowywanie końcowych produktów do wymagań/specyfikacji
  • - udział w opracowywaniu nowych produktów
  • - wykonywanie produkcji w małej skali
  • - sprawdzanie zgodności surowców
  • - nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym

Wymagania

  • - dokładność, sumienność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • - analityczne myślenie
  • - znajomość MS Office
  • - komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • - mile widziane: wykształcenie chemiczne i/lub doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • - umowa o pracę na pełen etat
  • - możliwość rozwoju zawodowego
  • - atrakcyjne wynagrodzenie, zależnie od posiadanego doświadczenia
  • - niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • Praca Tczew
  • Tczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179