KYC Analyst z językiem niemieckim
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:
  • Przeprowadzanie analiz i weryfikacji klientów w ramach procedur KYC, zarówno nowych, jak i istniejących klientów
  • Zbieranie, przetwarzanie oraz ocena dokumentów tożsamości i innych wymaganych informacji
  • Monitorowanie ryzyka związanego z transakcjami oraz działalnością klientów, identyfikowanie potencjalnych podejrzanych aktywności
  • Utrzymywanie dokumentacji zgodnej z przepisami prawnymi oraz wewnętrznymi procedurami
  • Regularna współpraca z innymi działami w organizacji, w tym zespołami compliance i ryzyka.
  • Zapewnienie wsparcia w obszarze audytów wewnętrznych i zewnętrznych dotyczących procesów KYC
  • Ścisła współpraca z klientami niemieckojęzycznymi w zakresie weryfikacji danych oraz wyjaśniania ewentualnych niejasności

Oczekiwania:
  • Min.rok doświadczenia na stanowisku związanym z KYC, AML lub pokrewnym
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1/B2 – umożliwiająca pracę z dokumentacją w języku niemieckim
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację wewnętrzną w międzynarodowym środowisku.
  • Dobre umiejętności analityczne i dbałość o szczegóły

Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem
  • Hybrydowy model pracy (biuro zlokalizowane na Mokotowie)
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta lunchowa, premia roczna, kursy językowe
  • Możliwość rozwoju kariery w dynamicznie rozwijającym się środowisku finansowym
  • Praca w międzynarodowym zespole z możliwością używania języków obcych na co dzień

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648