KYC Analyst z językiem niemieckim
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Manpower
18. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:
Przeprowadzanie analiz i weryfikacji klientów w ramach procedur KYC, zarówno nowych, jak i istniejących klientów
Zbieranie, przetwarzanie oraz ocena dokumentów tożsamości i innych wymaganych informacji
Monitorowanie ryzyka związanego z transakcjami oraz działalnością klientów, identyfikowanie potencjalnych podejrzanych aktywności
Utrzymywanie dokumentacji zgodnej z przepisami prawnymi oraz wewnętrznymi procedurami
Regularna współpraca z innymi działami w organizacji, w tym zespołami compliance i ryzyka.
Zapewnienie wsparcia w obszarze audytów wewnętrznych i zewnętrznych dotyczących procesów KYC
Ścisła współpraca z klientami niemieckojęzycznymi w zakresie weryfikacji danych oraz wyjaśniania ewentualnych niejasności
Oczekiwania:
Min.rok doświadczenia na stanowisku związanym z KYC, AML lub pokrewnym
Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1/B2 – umożliwiająca pracę z dokumentacją w języku niemieckim
Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację wewnętrzną w międzynarodowym środowisku.
Dobre umiejętności analityczne i dbałość o szczegóły
Oferta:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem
Hybrydowy model pracy (biuro zlokalizowane na Mokotowie)
Benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta lunchowa, premia roczna, kursy językowe
Możliwość rozwoju kariery w dynamicznie rozwijającym się środowisku finansowym
Praca w międzynarodowym zespole z możliwością używania języków obcych na co dzień

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776