Kwalifikowany pracownik ochrony z uprawnieniami na broń
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Sandra
16. 10. 2024

W zakładzie EC4 w Łodzi poszukujemy kwalifikowanego pracownika ochrony z uprawnieniami na broń.
Zakres obowiązków:
-kontrola ruchu osobowego, materiałowego oraz samochodowego
-patrole obiektu
-praca w systemie 7:00-19:00 oraz 19:00-7:00
Wymagania:
-niezbędne kwalifikacje do objęcia stanowiska (ukończony kurs)
-niekaralność
Oferujemy:
-zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS
-wynagrodzenie 23zł netto za godzinę (4400-5500zł netto miesięcznie w zależności od liczby służb)
-stabilne zatrudnienie
-pełne umundurowanie
-rozpoczęcie pracy od zaraz
-terminową wypłatę
-przyuczenie do pracy - jeśli dopiero ukończyłeś kurs i nie masz doświadczenia zawodowego - wszystkiego Cię nauczymy!
Uprzejmie informujemy ,że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na aplikacji prosimy zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę dla HR for Business na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business z siedzibą we Wrocławiu.

  • Praca Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik na wysokościach Łódź
  • Technik ochrony środowiska Łódź
  • Specjalista ds. ochrony danych Łódź
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699