Kwalifikowany Pracownik Ochrony z dopuszczeniem do broni- Mrzeżyno
  • Mrzeżyno
zachodniopomorskie, Mrzeżyno, zachodniopomorskie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
12. 5. 2024

Agencja Ochrony Osób i Mienia Seris Konsalnet poszukuje pracowników na stanowisko Kwalifikowanego Pracownika Ochrony z dopuszczenia do pracy z bronią obiektową w Jednostce Wojskowej.

Zadania:

  • ochrona obiektu
  • służby 24h

Wymagania:

  • niekaralność (nie wymagamy zaświadczenia o niekaralności)
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej
  • pozwolenie na broń obiektową
  • zaangażowanie,
  • dyspozycyjność,

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • terminową wypłatę wynagrodzenia,
  • przyjazną atmosferę.
  • elastyczny grafik,

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV lub kontakt o pod numerem telefonu - 6.0.9.1.8.9.7.2.2.

  • Praca zachodniopomorskie
  • Pracownik produkcji zachodniopomorskie
  • Pracownik biurowy zachodniopomorskie
  • Pracownik fizyczny zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458