Kwalifikowany Pracownik Ochrony z Bronią - obiekt bankowy - Szczecin
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
11. 10. 2024

Seris Konsalnet zatrudni osobę na stanowisko Kwalifikowany Pracownik Ochrony z pozwoleniem na broń

Obiekt: Bankowy

Miejsce pracy: SZCZECIN

Zadania:

  • ochrona obiektu
  • praca w systemie 12H

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • sumienność i zaangażowanie
  • niekaralność ( na podstawie oświadczenia)
  • aktualny wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony
  • Pozwolenie na broń

  • umowa zlecenie
  • praca w godz. od 7:00-19:00/19:00-7:00 ( do uzgodnienia)
  • stabilne zatrudnienie
  • terminowe wynagrodzenie
  • pakiet usług medycznych LUX MED i ubezpieczenia
  • zakładowy fundusz socjalny
  • szkolenie wstępne

Jesteśmy Zakładam Pracy Chronionej zachęcamy do aplikowania także osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Osoby te w ramach PFRON mogą korzystać m.in. z dofinansowań do leków, do dojazdów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny pod nr 6.0.6 .4.2.9. 1.4.0.

  • Praca Szczecin
  • Pracownik ochrony Szczecin
  • Technik ochrony środowiska Szczecin
  • Specjalista ds. ochrony danych Szczecin
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Szczecin
  • Pracownik socjalny Szczecin
  • Pracownik biurowy Szczecin
  • Pracownik fizyczny Szczecin
  • Pracownik produkcji Szczecin
  • Pracownik kolei Szczecin
  • Pracownik umysłowy Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849