Kwalifikowany Pracownik ochrony z bronią
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Ochrona
14. 7. 2024

ATOS sp. z o. o. jest ogólnopolską firmą zajmującą się, od prawie trzydziestu lat, szeroko rozumianą ochroną osób i mienia. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Kwalifikowany pracownik ochrony z bronią
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Zakres obowiązków:
- zapewnienie bezpieczeństwa
- przestrzeganie wewnętrznych przepisów i procedur dotyczących bezpieczeństwa
- dbanie o wysoką jakość usług zgodnie z procedurami ochrony i pozytywny wizerunek firmy
Wymagania:
- wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony warunek konieczny
- pozwolenie na pracę z bronią
- umiejętności pracy w grupie
- sprawności w ustalaniu priorytetów przy wykonywaniu złożonych zadań
Oferujemy:
- szkolenie i wdrożenie w czynności na obiekcie
- praca na renomowanym obiekcie
- stabilne warunki zatrudnienia
- długofalowe zatrudnienie
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:
506- 842-332

  • Praca Bydgoszcz
  • Pracownik ochrony Bydgoszcz
  • Technik ochrony środowiska Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ochrony danych Bydgoszcz
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bydgoszcz
  • Pracownik biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik socjalny Bydgoszcz
  • Pracownik kolei Bydgoszcz
  • Pracownik umysłowy Bydgoszcz
  • Pracownik fizyczny Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 636
    19 119