Kwalifikowany Pracownik Ochrony - wartownik
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Grupa Impel
13. 8. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS
HR for Business - będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel - dla swojego Klienta, ogólnopolskiej firmy z branży ochrony poszukuje pracowników:
Kwalifikowany Pracownik Ochrony z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności lub statusem studenta na stanowisko:
Wartownik
Miejsce pracy: Gdynia, Rotterdamska
Praca od poń. do niedz. wg grafiku 7.00-7.00 ( system 24h)
Zadania:
kontrola ruchu osobowo-materiałowego
obchody podległego terenu
Wymagania:
• wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony
• aktualne badania lekarskie + psychologiczne
• niekaralność
• sumienność
• zaangażowanie
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
• umowę o pracę/umowę zlecenie
• terminową wypłatę wynagrodzenia
• możliwość przystąpienia do pakietu prywatnej opieki medycznej
• możliwość wykupienia dofinansowanego ubezpieczenia: NNW, grupowego na życie
karta multisport Każdy ma u nas równe szanse, dlatego zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcia decyzji o współpracy.
Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny:
727 003 036 w godz. 8:00-16:00, 717 01 44 44 w godz. 16:00 - 20:00
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę dla HR FOR BUSINESS SP Z O. O. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
Prowadzimy projekty związane z aktywizacją osób niepełnosprawnych.
Współpracujemy z Fundacją, której przedstawiciele na co dzień pomagają naszym pracownikom.
Zapraszamy PANIE I PANÓW Z RÓŻNYMI RODZAJAMI I STOPNIAMI niepełnosprawności, również ze schorzeniami specjalnymi. Zapewniamy dogodne warunki pracy – różne obiekty, elastyczne grafiki, opiekę przełożonego oraz dedykowanego opiekuna z ramienia Fundacji.
Każdy ma u nas równe szanse. Wymagamy wyłącznie zaangażowania i pozytywnego nastawienia.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny z Rekruterem:
Izabela 727 003 036,
po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44 lub o zgłoszenie za pośrednictwem kwestionariusza.

  • Praca Gdańsk
  • Pracownik ochrony Gdańsk
  • Technik ochrony środowiska Gdańsk
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Gdańsk
  • Specjalista ds. ochrony danych Gdańsk
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gdańsk
  • Pracownik kolei Gdańsk
  • Pracownik umysłowy Gdańsk
  • Pracownik fizyczny Gdańsk
  • Pracownik fizyczny Pruszcz Gdański
  • Pracownik fizyczny Nowy Dwór Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536