Kwalifikowany pracownik ochrony w Katowicach / Obiekt użyteczności publicznej / Umowa o pracę
  • Świętochłowice
Świętochłowice, Świętochłowice, śląskie, Polska
GRUPA DGP
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

DGP Security Partner Sp. z o. o. Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalne usługi z zakresu ochrony. Na rynku istniejemy od ponad 30 lat i nadal sukcesywnie się rozwijamy. Dysponujemy oddziałami na terenie całego kraju.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kwalifikowanych pracowników ochrony na obiekt użyteczności publicznej w Katowicach przy ul. Francuskiej, ul. Ligonia, Plac Rady Europy.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Obowiązki:

-         Zapewnienie bezpieczeństwa na terenie ochranianego obiektu

-         Wykonywanie poleceń przełożonego

Wymagania:

-         Aktualny wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony

-         Orzeczenie o niepełnosprawności - mile widziane

Oferujemy:

-         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

-         Pracę w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do niedzieli według grafiku w godz. 6:00-18:00, 18:00-6:00

-         Wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie

-         Wysoka Stabilność zatrudnienia

W razie pytań zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 604 400 206 w godz. 7:00 - 15:00

  • Praca Świętochłowice
  • Pracownik biurowy Świętochłowice
  • Pracownik fizyczny Świętochłowice
  • Pracownik produkcji Świętochłowice
  • Świętochłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 636
    19 119