Kwalifikowany pracownik ochrony Ustka Słupsk
  • Ustka
Ustka, Ustka, pomorskie, Polska
GRUPA DGP
24. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

DGP Security Partner Sp. z o.o. zatrudni Kwalifikowanych pracowników ochrony do ochrony osób i mienia, kontroli ruchu osobowego i samochodowego na obiekcie wojskowym w Ustce, Lędowo Osiedle 1 - na cały etat, w systemie zmianowym 24/48.

Oferujemy:

    umowę o pracę na cały etat + umowę zlecenie - służby po 24 h (minimum 240 miesięcznie),
    wynagrodzenie 28,10 zł brutto za godzinę pracy.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00 tel. 694-845-826.

Wymagania

Wymagania:
    wpis na listę KPOF,
    aktualne orzeczenie lekarskie i psychologiczne, w przypadku upływu 5 lat od wydania wpisu na KPOF, kurs doszkalający,
    dyspozycyjność.

  • Praca Ustka
  • Pracownik biurowy Ustka
  • Pracownik produkcji Ustka
  • Pracownik fizyczny Ustka
  • Ustka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941