Kwalifikowany pracownik ochrony - Szczecin
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
18. 9. 2024

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

ZADANIA:

  • wykonywanie zadań w zakresie ochrony osób i mienia
  • kontrola osób i pojazdów wjeżdżających na teren obiektu

WYMAGANIA:

  • dyspozycyjność
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony
  • rzetelność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:

  • umowę zlecenie
  • stabilne i pewne miejsce pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie

  • Praca Szczecin
  • Pracownik ochrony Szczecin
  • Technik ochrony środowiska Szczecin
  • Specjalista ds. ochrony danych Szczecin
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Szczecin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Szczecin
  • Pracownik socjalny Szczecin
  • Pracownik biurowy Szczecin
  • Pracownik produkcji Szczecin
  • Pracownik kolei Szczecin
  • Pracownik umysłowy Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584