Kwalifikowany Pracownik Ochrony- Rzucewo
  • Rzucewo
pomorskie, Rzucewo, pomorskie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
24. 8. 2024

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Rzucewo koło Pucka

Zadania :

- Wykonywanie zadań w zakresie ochrony osób i mienia

- Kontrola osób na obiekcie.

Wymagania :

- Dyspozycyjność

- Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony

- Rzetelność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

- Umiejętność pracy w zespole

- Gotowość do pracy w systemie zmianowym

- Dopuszczenie do broni maszynowej

Oferujemy :

- Umowę o pracę

- Stabilne i pewne miejsce pracy

- Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV lub kontakt telefoniczny : 695 330 123

  • Praca pomorskie
  • Pracownik fizyczny Drawsko Pomorskie
  • Pracownik fizyczny Kowalewo Pomorskie
  • Pracownik fizyczny Jabłonowo Pomorskie
  • Pracownik fizyczny Mikołajki Pomorskie
  • Pracownik fizyczny pomorskie
  • Pracownik fizyczny kujawsko-pomorskie
  • Pracownik biurowy Drawsko Pomorskie
  • Pracownik biurowy Kowalewo Pomorskie
  • Pracownik biurowy Jabłonowo Pomorskie
  • Pracownik biurowy Mikołajki Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567