Kwalifikowany Pracownik Ochrony na Grupie Mobilnej
  • Nowy Dwór Gdański
Nowy Dwór Gdański, Nowy Dwór Gdański, pomorskie, Polska
Securitas Polska
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis firmy

 Jesteśmy skandynawskim koncernem z branży ochrony fizycznej. Pozycję lidera w branży zawdzięczamy pracownikom i innowacyjnym rozwiązaniom z zakresu bezpieczeństwa.

           Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Grupy Mobilne – dwuosobowe zespoły, realizujące zadania ochrony oraz zadania kontroli, realizacji procedur dotyczących ochrony osób i mienia oraz procedur bezpieczeństwa w  wyznaczonych obiektach.

Opis oferty pracy

  Zadania, które na Ciebie czekają:

  • ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem,

  • realizacja kontroli bezpieczeństwa w obiektach na terenie Nowego Dworu Gdańskiego i okolic,

  • analiza procesów kasowych, kontrola zasobów magazynowych,

  • analiza monitoringu i nagrań,

  • ocena bezpieczeństwa oraz współpraca z służbami porządkowymi.

Kwalifikacje

 Poszukujemy osób:

  • posiadających prawo jazdy kat. B - warunek konieczny,

  • wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony - warunek konieczny,

  • niekaranych,

  • z dobrą znajomością obsługi komputera i z dobrą sprawnością psychofizyczną,

  • sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki,

  • zdecydowanych, komunikatywnych i potrafiących pracować zespołowo,

  • z doświadczeniem na podobnym stanowisku (mile widziane).

    Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa 6080 zł brutto + premie uznaniowe + premie kwartalne),

  • narzędzia niezbędne do pracy: samochód służbowy, laptop oraz telefon,

  • pracę w zmianach 8-10 godzinnych,

  • profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe,

  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy (Kierownik Rejonu Ochrony / Dyrektor Operacyjny Regionu),

  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10- tego każdego miesiąca,

  • benefity pozapłacowe: ubezpieczenie NNW, dofinansowanie do karty sportowej, pożyczki socjalne, dopłaty do wypoczynku dzieci, paczki świąteczne.

Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt pod numer telefonu: 6-9-0-1-0-0-4-6-1 lub 6-9-0-1-0-1-5-8-5.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

  • Praca Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik biurowy Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik fizyczny Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik produkcji Nowy Dwór Gdański
  • Nowy Dwór Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544