Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej z Bronią BYDGOSZCZ
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Polski Holdinng Obronny
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis
Polski Holding Obronny sp. z o. o. jest Spółką Skarbu Państwa, nad którą uprawnienia właścicielskie sprawuje Minister Aktywów Państwowych. Polski Holding Obronny dostarcza usługi i rozwiązania sektorowi zbrojeniowemu, instytutom badawczym, bankom, przemysłowi, korporacjom i sektorowi komercyjnemu. Koncentrujemy się na bezpieczeństwie i technologiach bezpieczeństwa. Zapewniamy wszechstronne rozwiązania w zakresie ochrony fizycznej i technicznej obiektów. Realizujemy zadania ochrony fizycznej obszarów, obiektów i urządzeń podlegających obowiązkowej ochronie o szczególnym znaczeniu dla obronności, interesu gospodarczego państwa czy bezpieczeństwa publicznego.
Polski Holding Obronny sp. z o.o. - poszukuje kandydatów na stanowisko:
KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ Z BRONIĄ
Miejsce pracy: Bydgoszcz
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- ochrona osób i mienia
WYMAGANIA:
- zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony,
- pozwolenie na broń (broń palna bojowa, broń elektryczna),
- zaświadczenie o niekaralności,
- obywatelstwo polskie,
- uczciwość i lojalność.
OFERUJEMY:
- terminowe wypłaty wynagrodzeń,
- zwroty kosztów za kurs doszkalający,
- bonusy za polecenia pracownicze,
- dowolna forma zatrudnienia:
umowa o pracę + dodatkowe benefity:
Ø prywatna opieka medyczna,
Ø świadczenia pieniężne z okazji świąt dwa razy w roku,
Ø paczki dla dzieci,
Ø dofinasowanie do wypoczynku,
Ø dofinansowanie do kart sportowych,
Ø zniżki w ubezpieczeniach komunikacyjnych, majątkowych, podróży,
Ø grupowe ubezpieczenie na życie.
umowa zlecenie – elastyczny czas pracy

  • Praca Bydgoszcz
  • Pracownik ochrony Bydgoszcz
  • Technik ochrony środowiska Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ochrony danych Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Bydgoszcz
  • Pracownik fizyczny Bydgoszcz
  • Pracownik socjalny Bydgoszcz
  • Pracownik biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik produkcji Bydgoszcz
  • Pracownik kolei Bydgoszcz
  • Pracownik umysłowy Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584