Kurier Wolt - praca od zaraz, 6000zł/mies - event rekrutacyjny 8.04
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmian-Masurian Voivodeship, Polska
City Drive
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Czym jest aplikacja Wolt?

To aplikacja umożliwiająca pracę jako kurier. Oferujemy zarabianie na świeżym powietrzu, z elastycznymi godzinami pracy i wypłatami co tydzień lub co 2 tygodnie - Ty decydujesz.

To prosta praca, która nie wymaga od Ciebie żadnego doświadczenia. Musisz tylko dostarczyć bezpiecznie jedzenie z restauracji do wyznaczonego celu.

Z pewnością sobie poradzisz, wszystkie informacje widzisz na bieżąco w aplikacji na telefonie, a dodatkowo masz wsparcie supportu w razie jakichkolwiek niepewności. Sam/a decydujesz, w jakich godzinach pracujesz.

WYMAGANIA:
  • minimum 16 lat (jeśli masz poniżej 18 lat potrzebna będzie zgoda od opiekuna),

  • telefon z dostępem do Internetu,

  • własny środek transportu (auto, skuter, rower).

Dodatkowo, mile widziane będą również:

  • kultura osobista,

  • znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym.

OFERUJEMY:
  • wypłaty co tydzień lub co 2 tygodnie – masz wybór,

  • elastyczne godziny pracy - nie ma grafiku,

  • szybki start - zapewniamy błyskawiczną aktywację nowego konta!

  • wsparcie i pomoc od pon. do pt. od 9:00 do 17:00.

Jeśli jesteś zainteresowany/a, kliknij Aplikuj i zostaw dane.

Możesz też przyjść na event 8.04 (poniedziałek). Wydarzenie odbędzie się przy ul. Kasprowicza 4 (Koszary Funka) w Olsztynie, godz. 11:00-18:00.

DLA PIERWSZYCH 10 UCZESTNIKÓW EVENTU MAMY KURTKĘ, KOSZULKĘ I TORBĘ ZA DARMO.

  • Praca Olsztyn
  • Kurier Olsztyn
  • Kurier rowerowy Olsztyn
  • Kurier (transport) Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749