Kurier skuterowy
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
lisek.app
24. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Twoja praca będzie polegała na:
  • pakowaniu produktów spożywczych do toreb po otrzymaniu zamówienia online i dowożeniu ich do klienta skuterem lub rowerem elektrycznym w ciągu 15 minut.

Nasze wymagania

  • Czego oczekujemy: ​
  • Tego, że jesteś osobą pełnoletnią.
  • Możesz pracować w weekendy
  • Dogadasz się w języku polskim
  • Korzystasz ze smartphone z solidną baterią
  • Masz prawo jazdy lub uprawnienia do jazdy skuterem

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - gwarantowana stawka godzinowa plus premia za każde zrealizowane zamówienie
  • Wysokiej klasy służbowe skutery i rowery elektryczne oraz wymienne baterie, by praca była lekka, przyjemna i efektywna. Dodatkowo, nie musisz się martwić naprawą rowerów - my zajmujemy się ich serwisowaniem.
  • Pojemniki do przewożenia towarów, które są przymocowane do rowerów. Nie obciążamy Twoich pleców!
  • Ubrania ochronne w razie niedogodności atmosferycznych, np. ulewy, silnych wiatrów, czy śnieżycy.
  • Bezpieczne, wygodne i spokojne miejsce w czasie oczekiwania na zamówienia.
  • 15% Zniżki na zakupy w aplikacji Lisek.App!
  • Opiekę medyczną Medicover
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Ubezpieczenie NNW

  • Praca Gdynia
  • Kurier Gdynia
  • Kurier (transport) Gdynia
  • Kurier rowerowy Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509