Kurier samochodowy
  • Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski, Łódź Voivodeship, Polska
Pyszne.pl
8. 6. 2024

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Twój zakres obowiązków

  • Dostarczanie zamówień od partnerów biznesowych do klientów

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą pełnoletnią
  • Masz własny samochód z obowiązkowym ubezpieczeniem OC oraz polskie prawo jazdy
  • Posiadasz smartfon z dostępem do Internetu
  • Posługujesz się językiem polskim w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Niezależna od zleceń stawka godzinowa 27,70zł brutto
  • Bonus 5,50zł za zamówienie jako zwrot kosztów paliwa
  • Bonus 25zł za korzystanie z własnego telefonu
  • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb
  • Plecak firmowy oraz odzież dostosowana do pogody
  • Ciągłe wsparcie koordynatora i dyspozytora

  • Praca Piotrków Trybunalski
  • Kurier Piotrków Trybunalski
  • Rzeczoznawca samochodowy Piotrków Trybunalski
  • Kurier rowerowy Piotrków Trybunalski
  • Kurier (transport) Piotrków Trybunalski
  • Piotrków Trybunalski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851