Kurier/Dostawca Zakupów - Kierowca kat. B
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Holding1 – Grupa Express
30. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Odbiór zakupów ze sklepów jednej z sieci handlowych oraz dostawa do klientów indywidualnych na terenie Gdańska,

  • Raportowanie wykonanej pracy,

  • Realizacja zleceń odbywa się samochodem dostawczym Renault Master

  • Praca zmianowa we wszystkie dni handlowe w godzinach 6-14 lub 14-22

WYMAGANIA:

  • Przynajmniej roczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdów,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu, również w weekendy

OFERUJEMY:

  • Stawkę godzinową 29zł brutto

  • Pracę w oparciu o umowę zlecenie lub B2B

  • Niezbędne narzędzia pracy (zlecenia realizujemy nowoczesną flotą samochodów dostawczych)

  • Zniżki na usługi Grupy Express

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Holding1

  • Pakiet sportowy

  • Praca Gdańsk
  • Kurier Gdańsk
  • Kurier rowerowy Gdańsk
  • Kurier (transport) Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Dostawca Gdańsk
  • Dostawca Pruszcz Gdański
  • Dostawca Nowy Dwór Gdański
  • Dostawca Starogard Gdański
  • Dostawca gdański
  • Kat Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544