Kurier - dostawca w aplikacji Uber Eats. Praca od zaraz! 7000 zł/mies
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
City Drive
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Czym jest Uber Eats?

Uber Eats to platforma do zamawiania jedzenia z restauracji. Klient zamawia i opłaca jedzenie za pomocą aplikacji, restauracja przygotowuje zamówienie, a kurier odbiera je i przekazuje do klienta.

Ile będziesz pracować?

Ile chcesz! Dosłownie. W Uber Eats jesteś własnym szefem. Możesz pracować kilka godzin dziennie, tylko popołudniami, w weekendy lub każdego dnia. Nie ma minimalnej liczby godzin do przepracowania.

WYMAGANIA:
  • Ukończone 18 lat.

  • Pojazd - rower, skuter, motocykl lub auto (wybierając rower, będziesz otrzymywać zlecenia z miejsc z trudnym dostępem dla samochodów, a wybierając auto, będziesz otrzymywać więcej zleceń na większych dystansach). Jeśli nie masz własnego pojazdu, wynajmiemy Ci szybki e-rower w atrakcyjnej cenie.

  • Telefon z dostępem do internetu.

  • Chęć do pracy.

Dodatkowo, mile widziane będą również:

  • kultura osobista,

  • znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym.

OFERUJEMY:
  • Wysokie zarobki! Rekordziści osiągają miesięcznie nawet 7000 zł.

  • Brak grafiku i elastyczne godziny pracy dostosowane do Twojej dyspozycyjności.

  • Wypłaty co tydzień.

  • Zwrot połowy VAT za zakupy firmowe.

  • Wsparcie i pomoc w języku polskim, angielskim, ukraińskim i rosyjskim od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 19:00 i w soboty od godziny 9:00 do 16:00.

Ile zarobisz?

Zapłata nalicza się za każdy zrealizowany kurs, dlatego widełki zarobkowe w ogłoszeniu są duże - zależą od Twojego poświęconego czasu i tempa.

Nasi kurierzy zarabiają w granicach 4000-7000 zł brutto miesięcznie. Wszystko zależy od Twojej dyspozycyjności oraz chęci do pracy.

Sprawdź, ile zarabiają nasi topowi kurierzy tygodniowo:

3 801,81 zł/tyg - Yevhen

3 418,59 zł/tyg - Ragip Utku

3 081,61 zł/tyg - Manibharathi

2 233,17 zł/tyg - Paweł

2 089,90 zł/tyg - Bogdan

2 087,89 zł/tyg - Dmytro

Jeśli jesteś zainteresowany/a, aby dołączyć do naszego zespołu i zacząć pracę na swoich warunkach, kliknij przycisk “Aplikuj”.

  • Praca Gdańsk
  • Kurier Gdańsk
  • Kurier (transport) Gdańsk
  • Kurier rowerowy Gdańsk
  • Dostawca Gdańsk
  • Dostawca Pruszcz Gdański
  • Dostawca Nowy Dwór Gdański
  • Dostawca Starogard Gdański
  • Dostawca gdański
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdańsk
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190