Kurier - dostawca w aplikacji Uber Eats. Bonus 119 zł za pierwszy kurs
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
City Drive
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Jak będzie wyglądała Twoja praca? Twoje zadania krok po kroku:

1. Odpalasz aplikację.

2. Widzisz kurs i akceptujesz go.

3. Udajesz się do lokalizacji wskazanej przez nawigację w aplikacji.

4. Wykonujesz przewóz.

5. Zapłata za kurs wpada na Twoje konto w aplikacji.

6. Akceptujesz kolejny kurs lub wylogowujesz się, aby zakończyć pracę.

7. Wypłata wpada na Twoje konto bankowe co 7 dni.

Szukamy ludzi, którzy chcą zarabiać na własnych warunkach, bez szefa i grafiku. Sam/a decydujesz, kiedy i ile pracujesz!

Ile będziesz pracować?

Ile chcesz! Dosłownie. W Uber Eats jesteś własnym szefem. Możesz pracować kilka godzin dziennie, tylko popołudniami, w weekendy lub każdego dnia. Nie ma minimalnej liczby godzin do przepracowania.

WYMAGANIA:
  • Ukończone 18 lat.

  • Pojazd - rower, skuter, motocykl lub auto. Wybierając rower, dostaniesz zlecenia z trudnodostępnych miejsc, a auto zapewni więcej zleceń na dłuższe trasy. Jeśli nie masz pojazdu, możesz wynająć od nas szybki e-rower w atrakcyjnej cenie.

  • Telefon z dostępem do internetu.

  • Kultura osobista.

OFERUJEMY:
  • Wysokie zarobki! Rekordziści osiągają miesięcznie nawet 7000 zł.

  • Pełna elastyczność. Sam/a decydujesz czy pracujesz na stałe, czy dorywczo oraz ile czasu poświęcasz każdego miesiąca. W tej aplikacji nie ma grafiku, więc możesz liczyć na elastyczne godziny.

  • Wypłaty realizujemy raz na tydzień. Zawsze na czas, zero opóźnień.

  • Bonus na start. Nawet 119 zł ekstra po zrealizowaniu pierwszego kursu.

  • Dostęp do aktywnej społeczności kurierskiej. Masz pytania lub potrzebujesz pomocy? Nasze grupy wsparcia na WhatssApp/Telegramie dostępne są 24/7, aby zawsze służyć pomocą.

  • Praca Gdynia
  • Kurier Gdynia
  • Kurier rowerowy Gdynia
  • Kurier (transport) Gdynia
  • Dostawca Gdynia
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gdynia
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gdynia
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521