Kurier dostawca Pyszne – Elastyczna praca, zarobki do 6000 zł + bonusy
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
City Drive
26. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Co będzie należało do Twoich głównych zadań?

  • Dostarczanie posiłków od najlepszych restauracji prosto do drzwi klientów.

  • Korzystanie z nowoczesnej aplikacji, która pomoże Ci efektywnie zarządzać trasami i zamówieniami.

WYMAGANIA:
  • Ukończone 18 lat.

  • Dyspozycyjność minimum 40h miesięcznie i min. 3 godziny w wybranych dniach.

  • Podstawowa znajomość języka polskiego.

  • Umiejętność jazdy rowerem lub prawo jazdy (skuter/samochód).

  • Nie musisz nam wysyłać CV! Wystarczy, że wypełnisz nasz szybki formularz online.

OFERUJEMY:
  • Gwarantowana stawka 28,10 zł/h – zarabiasz nawet wtedy, gdy czekasz na kolejne zlecenie!

  • Napiwki od klientów – zarówno te w gotówce, jak i te przekazywane elektronicznie przez aplikację.

  • Dodatkowe wynagrodzenie w wysokości 5,50 zł za każde zamówienie, gdy korzystasz z własnego samochodu.

  • Elastyczny grafik – pracujesz, kiedy chcesz i ile chcesz, dostosowując czas do swoich potrzeb.

  • Pełne wyposażenie bez opłat – otrzymasz darmowy plecak i odzież sezonową.

  • Szybki start – możesz zacząć pracę w ciągu kilku dni.

  • Bonusy za większą liczbę dostaw - im więcej dostarczysz, tym więcej zarobisz.

  • Bonusy za polecenia znajomych do pracy jako kurier Pyszne! Dostaniesz 200 zł za każde polecenie - nie ma limitu, polecaj jak najwięcej znajomych ;)

  • Atrakcyjne benefity – karta sportowa, ubezpieczenie na życie i prywatna opieka medyczna.

  • Dodatkowy miesięczny dodatek – dostaniesz zwrot kosztów związanych z korzystaniem z własnego telefonu - 25 zł brutto!

Gotowy/a na nową przygodę? Aplikuj teraz i zacznij swoją pracę jako kurier w Pyszne.pl!

  • Praca Warszawa
  • Kurier Warszawa
  • Kurier (transport) Warszawa
  • Kurier rowerowy Warszawa
  • Dostawca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567