Kurier DHL
  • Niepołomice
Kurier DHL
Niepołomice, Niepołomice, Małopolskie, Polska
DHL Parcel Polska Sp. z o.o.
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Kurier DHL
Główne obowiązki:
- Dostarczanie i odbieranie przesyłek:
- Odpowiedzialność za terminowe dostarczanie przesyłek do klientów indywidualnych oraz firm.
- Odbieranie paczek od klientów i przekazywanie ich do dalszego przetwarzania w centrach logistycznych.
Zarządzanie trasą:
- Planowanie i optymalizowanie trasy dostaw, aby efektywnie zarządzać czasem i zużyciem paliwa.
- Reagowanie na zmiany w harmonogramie dostaw (np. awarie, korek w ruchu) i szybkie dostosowanie trasy.
Obsługa klientów:
- Utrzymywanie wysokiego standardu obsługi klienta poprzez komunikację z odbiorcami i nadawcami.
- Rozwiązywanie problemów związanych z dostawami (np. brak odbiorcy, nieprawidłowy adres).
Zarządzanie dokumentacją:
- Obsługa systemów do skanowania i rejestrowania przesyłek.
- Wypełnianie dokumentów dostawy oraz potwierdzeń odbioru.
Dbanie o pojazd:
- Utrzymywanie pojazdu służbowego w dobrym stanie technicznym oraz dbanie o jego czystość.
- Regularne zgłaszanie ewentualnych usterek i problemów technicznych.
Wymagania:
- Prawo jazdy kategorii B (często wymagane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów).
- Dobra orientacja w terenie i umiejętność pracy z mapami lub nawigacją GPS.
- Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji z klientami.
- Dobra kondycja fizyczna, zdolność do przenoszenia paczek o różnych gabarytach.
- Punktualność, odpowiedzialność i samodzielność w realizacji zadań.
- Umiejętność pracy pod presją czasu i w zmieniających się warunkach.
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie logistycznej.
- Wynagrodzenie podstawowe oraz system premii za terminowe dostawy i jakość pracy.
- Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.
- Szkolenia z zakresu obsługi systemów logistycznych oraz standardów obsługi klienta.

  • Praca Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521