Kurier – dostawca w aplikacji Bolt Food. Zarabiaj do 7000 zł/mies
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
City Drive
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

To praca prosta i przyjemna. A do tego bardzo elastyczna - nie musisz trzymać się żadnego grafiku, po prostu logujesz się do aplikacji jako kurier i akceptujesz zlecenia - tyle, ile chcesz. Po odebraniu zlecenia jedziesz do restauracji (lokalizację i trasę zobaczysz w aplikacji), odbierasz jedzenie i zawozisz je do klienta. A następnie czekasz na kolejne zamówienie.

Nasi zaangażowani kurierzy zarabiają w granicach 4000-7000 zł miesięcznie. Dużo zależy od Twojej dyspozycyjności oraz chęci do pracy.

Sprawdź, ile zarabiają nasi topowi kurierzy tygodniowo:

3 801,81 zł/tyg - Yevhen

3 418,59 zł/tyg - Ragip Utku

3 081,61 zł/tyg - Manibharathi

2 233,17 zł/tyg - Paweł

2 089,90 zł/tyg - Bogdan

2 087,89 zł/tyg - Dmytro

Z pewnością sobie poradzisz, wszystkie informacje widzisz na bieżąco w aplikacji w telefonie, a dodatkowo masz wsparcie supportu w razie jakichkolwiek niepewności.

WYMAGANIA:
  • ukończone 18 lat,

  • własny rower, samochód, skuter lub hulajnoga,

  • telefon z dostępem do internetu.

OFERUJEMY:
  • wypłaty co tydzień (dostawy od poniedziałku do niedzieli rozliczane są w kolejnym tygodniu, a wypłata w następujący po nim poniedziałek),

  • elastyczne godziny pracy - nie ma grafiku,

  • szybki start - zapewniamy błyskawiczną aktywację nowego konta!

  • wsparcie i pomoc infolinii (+48 730 000 310) od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-19:00 i w sobotę od 9:00 do 16:00.

Jeśli jesteś zainteresowany/a, kliknij Aplikuj i zostaw dane.

  • Praca Katowice
  • Kurier Katowice
  • Kurier rowerowy Katowice
  • Kurier (transport) Katowice
  • Dostawca Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Katowice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246