Kurier – dostawca w aplikacji Bolt Food. Zarabiaj do 7000 zł/mies
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
City Drive
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

To praca prosta i przyjemna. A do tego bardzo elastyczna - nie musisz trzymać się żadnego grafiku, po prostu logujesz się do aplikacji jako kurier i akceptujesz zlecenia - tyle, ile chcesz. Po odebraniu zlecenia jedziesz do restauracji (lokalizację i trasę zobaczysz w aplikacji), odbierasz jedzenie i zawozisz je do klienta. A następnie czekasz na kolejne zamówienie.

Bolt Food ma naprawdę świetną ofertę na start dla kurierów! Gwarantowany bonus 15 zł/h + dodatkowe 100 zł za Twoje pierwsze zamówienie!

Warunki bonusu gwarantowanego stawki za godzinę:

  • Bądź online w godzinach otwarcia (11:00-22:00).

  • Zaakceptuj przynajmniej 80% zamówień w ciągu tygodnia.

  • Otrzymasz dodatkowe 15 zł za każdą godzinę (minimum - 1 godzina danego dnia) bycia online!

  • Maksymalna kwota, jaką możesz otrzymać jednego dnia w ramach bonusu, to 120 zł.

Na przykład:

Danego dnia byłeś/aś online 7,5 godziny w godzinach 11:30 - 14:30 i 17:00 - 21:30. Za ten dzień otrzymasz 112,50 zł bonusu (7,5x15 zł) + zarobki za zamówienia!

W aplikacji możesz też sprawdzić przewidywane zarobki na następne 7 dni!

Mnożniki dla danego przedziału czasowego mogą ulec zmianie w ciągu tygodnia z powodu czynników takich jak pogoda, popyt i podaż.

Dodatkowo, za czas oczekiwania w restauracji dłuższy niż 15 minut przysługuje automatyczna kompensata pieniężna.

Nasi zaangażowani kurierzy zarabiają w granicach 4000-7000 zł miesięcznie. Dużo zależy od Twojej dyspozycyjności oraz chęci do pracy.

Sprawdź, ile zarabiają nasi topowi kurierzy tygodniowo:

3 801,81 zł/tyg - Yevhen

3 418,59 zł/tyg - Ragip Utku

3 081,61 zł/tyg - Manibharathi

2 233,17 zł/tyg - Paweł

2 089,90 zł/tyg - Bogdan

2 087,89 zł/tyg - Dmytro

W modelu stawek aplikacji są oddzielne stawki za:

  • odbiór zamówienia,

  • dostawę zamówienia,

  • każdy kilometr przebyty od restauracji do klienta.

Stawki za odbiór zamówienia, dostawę i przebyty dystans pomnożone są przez mnożniki widoczne w aplikacji.

Z pewnością sobie poradzisz, wszystkie informacje widzisz na bieżąco w aplikacji w telefonie, a dodatkowo masz wsparcie supportu w razie jakichkolwiek niepewności.

WYMAGANIA:
  • ukończone 18 lat,

  • własny rower, samochód, skuter lub hulajnoga,

  • telefon z dostępem do internetu.

OFERUJEMY:
  • wypłaty co tydzień (dostawy od poniedziałku do niedzieli rozliczane są w kolejnym tygodniu, a wypłata w następujący po nim poniedziałek),

  • elastyczne godziny pracy - nie ma grafiku,

  • szybki start - zapewniamy błyskawiczną aktywację nowego konta!

  • wsparcie i pomoc infolinii (+48 730 000 310) od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-19:00 i w sobotę od 9:00 do 16:00.

Jeśli jesteś zainteresowany/a, kliknij Aplikuj i zostaw dane.

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Kurier Gorzów Wielkopolski
  • Kurier rowerowy Gorzów Wielkopolski
  • Kurier (transport) Gorzów Wielkopolski
  • Dostawca Gorzów Wielkopolski
  • Doradca podatkowy w Polsce Gorzów Wielkopolski
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gorzów Wielkopolski
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246