Kupiec w dziale handlowym
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
Dealz
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Budowanie asortymentu w ramach danej kategorii poprzez przygotowanie oferty produktowej, planu handlowego oraz kreowanie polityki cenowej
  • Osiąganie założonych wyników sprzedaży i marży w ramach kategorii poprzez efektywne zarządzanie strukturą asortymentu
  • Realizowanie celów budżetowych
  • Analiza i ocena dostawców w celu optymalizacji wyników współpracy
  • Negocjowanie kontraktów handlowych z dostawcami krajowymi i zagranicznymi
  • Monitoring oraz analiza rynku
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie, zarówno w kraju jak i zagranicą, w zakresie promowania asortymentu, planowania zamówień i kontroli zapasów

Nasze wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w branży FMCG, w sieciach handlowych
  • Doświadczenie w negocjacjach z kontrahentami krajowymi oraz zagranicznymi
  • Doświadczenie w obszarze importu bezpośredniego
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (kontakt z anglojęzycznymi kontrahentami)
  • Zorientowanie na wyniki
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Gotowość do podejmowania decyzji
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pojawiających się wyzwań

Mile widziane: Doświadczenie w rozwoju marek własnych

To oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Stabilność zatrudnienia
  • Korzystne warunki wynagradzania
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Praca Poznań
  • Kupiec Poznań
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Poznań
  • Pracownicy uczelni w Polsce Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851