Kupiec / Specjalista ds. zakupów
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Klient portalu Praca.pl
17. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Sieć Sklepów Spożywczych w związku z poszerzeniem swoich struktur oraz dynamicznym rozwojem zatrudni na stanowisko:

Opis stanowiska
  • Realizacja celów sprzedaży i marży,
  • Bieżąca kontrola umów handlowych,
  • Analiza oraz dobór dostawców na rynku,
  • Rozliczanie dokumentacji handlowej,
  • Realizowanie strategii działu zakupów,
  • Codzienna współpraca z działem sprzedaży i logistyki oraz pozostałymi działami firmy,
  • Nadzór nad statusem prowadzonych procesów zakupowych,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z kluczowymi dostawcami,
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z dostawcami.

Wymagania
  • Umiejętność myślenia analitycznego,
  • Szybkość i sprawność działania,
  • Umiejętność ustalania priorytetów,
  • Min 3-letnie doświadczenie na stanowisku kupca,
  • Doświadczenie w samodzielnych negocjacjach,
  • Biegła obsługa pakietu MS Office.

Oferujemy
  • Pracę na samodzielnym stanowisku w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Ambitne zadania i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o systemem premiowy,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • Pakiety sportowe,
  • Liczne wycieczki, konkursy i imprezy firmowe.

  • Praca Olsztyn
  • Specjalista ds. Zakupów Olsztyn
  • Kupiec Olsztyn
  • Specjalista ds. ofertowania Olsztyn
  • Specjalista ds. Zarządzania Olsztyn
  • Specjalista ds. Eksportu Olsztyn
  • Specjalista ds. transportu Olsztyn
  • Specjalista ds. HR Olsztyn
  • Specjalista ds. turystyki Olsztyn
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Olsztyn
  • Specjalista ds. finansów Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776