Kupiec Mebli
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
AGATA Spółka Akcyjna
5. 4. 2024

Naszą pasją są wnętrza. Oferując szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, pragniemy stać się częścią przestrzeni, która wyraża charakter, styl i wartości naszych Klientów. W ten sposób pomagamy tworzyć niepowtarzalną atmosferę domu.

Spotkajmy się i poznajmy bliżej!

Poznaj nas bliżej: https://www.youtube.com/watch?v=m7FoN5Igp74

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie portfolio produktowego i współtworzenie kategorii asortymentowych z producentami mebli;
  • Przygotowanie i wdrażanie strategii wprowadzania produktów na rynek;
  • Udział krajowych i międzynarodowych targach branżowych;
  • Ścisła współpraca z dostawcami oraz negocjowanie warunki zakupu i dostaw;
  • Analiza rynku, bieżącej sprzedaży oraz działań konkurencji;
  • Współpraca z innymi działami firmy m.in. z Działem Marketingu w zakresie wyboru odpowiednich produktów do kampanii reklamowych;
  • Realny wpływ na kolekcje prezentowane w Salonach Agata;
  • Wdrażanie nowości produktowych w oparciu o aktualne trendy rynkowe.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Kreatywność i zmysł estetyki;
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem);
  • Zdolności analityczne;
  • Umiejętność pracy w grupie;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane

  • Znajomość asortymentu oraz rynku sprzedaży mebli będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość rozwoju;
  • Prywatna opieka medyczna Medicover;
  • Pakiet sportowy Medicover Sport;
  • Grupowe ubezpieczenie zdrowotne;
  • Wczasy pod gruszą;
  • Bonus Bożonarodzeniowy;
  • Zniżki pracownicze;
  • Bezpłatny parking;
  • Brak dress codu;
  • Prezent urodzinowy.

  • Praca Katowice
  • Kupiec Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179